Rašínovo nábřeží 64, Praha 2 zobrazit na mapě Po-Pá 8:30 - 17:00, So-Ne zavřeno info@eastsea.cz
English Česky Deutsch Polski French Vietnamese
Volejte na

ZÁZRAKY VIETNAMU

ZÁZRAKY VIETNAMU
26.11.2015

1. den  - Hanoj -  Přílet
Přílet do Hanoje  - přivítání na letišti NOI BAI a transfer do hotelu v Hanoji. Nocleh.

2 den: HANOJ - HALONG BAY(Dračí zátoka)  (S,O,V)
Ráno návštěva Hanoje, hlavního města. Hočiminovo Mausoleum, pagoda na Jednom pilíře, Muzeum výtvarného umění. Po obědě, odjezd z Hanoje  klimatizovaným busem přes deltu Červené řeky do Dračí zátoky. Záliv se cca 3000 ostrůvky, kde budete obdivovat překrásné tvary a jeskyně vytvořené vlivem větru a vln. Nocleh v zátoce.

3.den: Ha Long Bay (S,O,V)
Absolvujete 5-ti hodinovou projížďku po překrásném zálivu HaLong. Oběd na lodi. Nabídka mořských plodů. Návrat do Hanoje. Návštěva vesnice Dong Trieu - Prohlídka jezera Vráceného meče Starého města. Na závěr dne na představení loutkového divadla. Nocleh v Hanoji.

4.den.  HANOJ – HUE   (S,O,V)
Ráno volno k procházce městem a k nákupu suvenýrů. Transfer na letiště k letu do Hue. Příjezd do Hue. Check-in v hotelu. Návštěva císařského paláce Citadely  obklopené mohutnými příkopy. Návštěva mauzolea krále Tu Duc, tržnice Dong Ba. Poslech tradiční hudební show na Voňavé řece.

5.den: HUE – DA NANG   (S,O,V)
Ráno projížďka lodí na Voňavé řece, návštěva Thien Mu pagody, postavené v 16.století a návštěva mauzolea Krále Minh Mang a Krále Khai Dinh. Po obědě cesta do Da Nangu. Návštěva Čamského muzea s vystavenými věci někdejší Čamské civilizace. Nocleh v Danangu.

6.den: DANANG – HOI AN   (S,O,V)
Dopoledne: Návštěva mramorových hor (Ngu Hanh Son) s jejich krásnými jeskyněmi a chrámy .
Odpoledne cesta do Hoi Anu - návštěva  starobylého města, známého turistického centra
Návrat do Danangu. Večeře. Nocleh.

7.den: DANANG - NHA TRANG   (S,O,V)
Transfer na letiště v Danangu ke krátkému letu do Nha Trangu s krásnými plážemi u Čínského moře. Po příletu, přivítání a transfer do hotelu. Prohlídka města: socha Velkého Budhy postavena v r. 1963, katedrála, muzeum umění, pagoda Long Son a procházka po plážích. Večerní vyjížďka na rikšách-cyklo po městě. 

8. den: NHA TRANG   (S,O,V)
Po snídani transfer do přístavu Cau Da a odtud lodí na ostrovy Mun, Bamboo a Tam, kde si můžete zaplavat.  Po cestě zastávka v Oceánografickém institutu. Po obědě návrat do města. Návštěva věže Ponagar, skal Rock – Volný čas na nákupy.

9.den : NHA TRANG – DALAT   (S,O,V)
Ráno odjezd z Nha Trangu do Da Latu, nádherného města lásky. Návštěva věže Poklonggiarai postavené ve tvaru pyramidy. Exteriér věže je mistrovským dílem, jsou zde vytesané pohádkové bytosti a výjevy z mysliveckých honů, závodů lodí a drcení rýže v hmoždířích. Během prohlídky uvidíte Údolí lásky, a Palác císaře Bao Daie. Po prohlídce volný program k nákupům.

10.den: DALAT – HOČIMIN   (S,O,V)
Ráno navštívíte pagodu Truc Lam, plavba po jezeře Tuyen Lam - jednom z nejromantičtějších. Po obědě krátký let do Hočiminu. Po příletu přivítání a transfer do hotelu. Večeře na lodi při plavbě po  řece Saigon.

11 den: HOČIMIN – MY THO (Mekong Delta) – HOČIMIN   (S,O,V)
Ráno odjezd z Hočiminova města a jízda do My Tho - centra delty Mekongu. Plavba po řece do Ben Tre . Návštěva koloniálního domu, dílna na zpracování kokosu a ochutnávka specialit během oběda.
Odpoledne návrat do Hočiminu. Večeře.

12.den: HOČIMIN (S,O)
Po snídani polodenní prohlídka města : Katedrála Notre Dame, Stará pošta, Městská hala.
Po obědě, volno na nákupy do transferu na letiště.

V = večeře
O = oběd
S = snídaně

Tipy & zajímavosti pro turisty

DANANG – SIEM REAP GOLF TOUR 12 dní / 11 nocí
ZÁZRAKY VIETNAMU 12 dní - 11 nocí
SKRZE VIETNAM (12 dní - 11 noci)
Víza do Vietnamu: 30 denní turistické vízum s jedním vstupem Od 1300.-
Copyright © 2021 - Tvorba www stránek, SEO optimalizace