Rašínovo nábřeží 64, Praha 2 zobrazit na mapě Po-Pá 8:30 - 17:00, So-Ne zavřeno info@eastsea.cz
English Česky Deutsch Polski French Vietnamese
Volejte na

Emirates jmenovány nejlepší leteckou společností světa

Emirates jmenovány nejlepší leteckou společností světa
25.07.2016
Žebříček World’s Best Airline Awards vychází z největšího průzkumu spokojenosti mezi pasažéry leteckých společností. Je považován za globální měřítko výjimečných služeb leteckých společností. Tento rok byla ocenění Skytrax udělena na základě více než 19,2 milionů vyplněních dotazníků zákazníky z více než 104 zemí hodnotících celkem 280 leteckých společností. Průzkum Skytrax měří kvalitu na základě 41 klíčových parametrů, které zahrnují v první řadě hodnocení produktů a dostupných služeb v leteckém průmyslu.

Emirates získaly toto jedinečné vyznamenání, které bylo poprvé představeno před 15 léty, počtvrté v řadě. Aerolinie se staly nejlepší leteckou společností podle hodnocení Skytrax v roce 2001, opětovně v roce 2002 a v roce 2013. Celkově pak Emirates od roku 2001 vyhrály 20 ocenění Skytrax World Airline Awards.

Emirates jsou největší mezinárodní leteckou společností s rozsáhlou leteckou sítí, která v současné době nabízí možnost cestovat do 154 destinací v 81 zemích napříč šesti kontinenty a to vše pouze s jednou zastávkou v Dubaji. Společnost provozuje jednu z celosvětově nejmladších flotil letadel s širokým trupem. Tato letadla jsou nejen účinnější z hlediska provozu, ale také poskytují pasažérům během letu větší pohodlí. Díky moderním letadlům může navíc Emirates snadněji zavádět a nabízet nejnovější palubní produkty.

Během posledních 12 měsíců Emirates investovaly do nových produktů a služeb včetně nových sedadel v byznys třídě na palubě letadel Boeing 777-300ER. S novým salonkem v Kapském městě se například globální síť letištních salonků Emirates rozrostla na 39. Emirates představila nové cestovní balíčky pro děti i pasažéry v první a byznys třídě a také v roce 2015 investovala přes 140 milionů amerických dolarů do svého vinného programu ve všech cestovních třídách.

Na palubě většiny letadel Emirates včetně všech strojů A380 se mohou navíc pasažéři během letu připojit na internet prostřednictvím wi-fi. V průměru během letu na webu surfuje více než čtvrtina pasažérů. V případě letů delších než dvanáct hodin se jedná o více než polovinu cestujících.

Emirates již 12. rok v řadě zůstaly neporaženy v oblasti zábavy, když vyhrála ocenění pro nejlepší palubní zábavní sytém na světě. To vše díky systému ice, kde v současné době mohou pasažéři najít neuvěřitelných 2689 nejrůznějších zábavních kanálů. Od nejnovějších filmů, oceněných televizních seriálů, komedií, živého vysílání, hudby, až po počítačové hry. Systém ice se i tak neustále rozrůstá o nový obsah, jenž je dostupný ve 37 jazycích. Společnost také rozšířila nabídku o živé vysílání sportovních přenosů včetně nejsledovanějších sportovních klání, jako jsou například letní olympijské hry v Riu.

(EK/red)

Tipy & zajímavosti pro turisty

DANANG – SIEM REAP GOLF TOUR 12 dní / 11 nocí
ZÁZRAKY VIETNAMU 12 dní - 11 nocí
SKRZE VIETNAM (12 dní - 11 noci)
Víza do Vietnamu: 30 denní turistické vízum s jedním vstupem Od 1300.-
Copyright © 2020 - Tvorba www stránek, SEO optimalizace