Rašínovo nábřeží 64, Praha 2 zobrazit na mapě Po-Pá 8:30 - 17:00, So-Ne zavřeno info@eastsea.cz
English Česky Deutsch Polski French Vietnamese
Volejte na

O nás

East Sea Travel & Air Services je cestovní kancelář s mezinárodní licencí specializovaná na vystavování přepravních dokladů cestujícím na letecké dopravce přilétající do České republiky a další v návazných spojích. Prodává letenky v širokém spektru cenové nabídky s počátkem cest jak z Prahy, tak i jiných měst v zahraničí, na základě obchodní spolupráce s těmito dopravci, aby tak uspokojila požadavky zájemců o cestování letadlem s ohledem na cenu a rozsah podmínek. Agentura poskytuje v uvedené oblasti více jak 15 let profesionální služby soukromým a obchodním cestujícím, turistům, studentům a to jak jednotlivcům tak i skupinám, rodinám, organizacím a cestovním kancelářím. Informace o službách agentury si zájemci zjistí on-line česky nebo anglicky, nebo v několika periodikách v českém jazyce, a ve vietnamštině a čínštině ve zvláštních pravidelných vydáních po celý rok.

East Sea Travel & Air Services je oprávněna provozovat cestovní kancelář. Na základě koncese vytvářet a organizovat poznávací, pobytové a sportovní zájezdy pro jednotlivce i skupiny. Zvláštní programy jsou vytvořeny do Vietnamu a dalších zemí Asie. Ve spolupráci s vybranými CK nabízí zájezdy také do jiných zemí v Evropě, Africe, Severní a Jižní Americe.

Služby klientům

Služby klientům spočívají v zajištění míst v letadlech na linkách do míst určení prostřednictvím rezervačního systému, sdělení podmínek k vybrané ceně jízdného, obeznámení s letištními a dalšími poplatky které jsou součástí letenky, nebo jsou vybírány na některých letištích zvlášť. S tím souvisí také informace o platbě za překročení volné-bezplatné váhy, kde jsou sazby za kg stanoveny podle výše tarifu. Přestože jsou uvedeny přepravní podmínky v instrukční části letenek, cestující jsou na některé omezující věci, jako jsou nebezpečné předměty a zbraně, zvláště upozorňováni. To se týká i podmínek pro přepravu živých zvířat. Dále se poskytují informace o vízových a zdravotních podmínkách pro cesty a pro vstup do země určení. Samostatně se informují nastávající matky o povoleném období pro jejich cesty, o přepravě dětí do 2 let, apod.

Cestující si u nás velmi oblíbili nákupy letenek do Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie... Zvláště studenti žádali cesty do Anglie, USA a Austrálie. Cestovní kanceláře pak nákupy do Asie a Jihoevropských destinací. Spokojenost dávají najevo opětovnými nákupy letenek v naší agentuře, doporučování našich služeb svým známým a zasíláním pozdravů s poděkováním ze zahraničí.

Tipy & zajímavosti pro turisty

DANANG – SIEM REAP GOLF TOUR 12 dní / 11 nocí
ZÁZRAKY VIETNAMU 12 dní - 11 nocí
SKRZE VIETNAM (12 dní - 11 noci)
Víza do Vietnamu: 30 denní turistické vízum s jedním vstupem Od 1300.-
Copyright © 2021 - Tvorba www stránek, SEO optimalizace